Asociace dobrovolnických mentoringových programů, z.s.

Asociace dobrovolnických mentoringových programů, z.s.

Jak se k nám dostanete

Kroměříž

Sídlo Programu Pět P v ČR

Sídlo Asociace Pět P v ČR

Kroměříž je okresní město ve Zlínském kraji, městem protéká řeka Morava a má necelých 30 000 obyvatel. Kroměříž je také často přezdívaná jako Hanácké Athény. Kroměříž jako historické město je známá svým Arcibiskupským zámkem, Podzámeckou a Květnou zahradou. Další informace můžete získat na oficiálních stránkách města Kroměříž.

Sídlo Asociace Pět P v ČR

Asociaci Pět P v ČR naleznete v Kroměříži, Husovo náměstí 229. Ve stejné budově se nachází také Středisko výchovné péče a Dobrovolnické centrum SPEKTRUM.

Husovo náměstí je bezprostředním pokračováním ulice Tovačovského. Směrem od vlakového a autobusového nádraží v Kroměříži překročíte řeku Moravu po mostě Karla Rajnocha, pokračujete přímým směrem přes světelnou křižovatku do mírného stoupání až na Husovo náměstí. Sídlo Asociace Pět P budete mít po pravé straně před další světelnou křižovatkou.

Štítek Pět P u vchodových dveří

Detail štítku u vchodu

Z vlakového a autobusového nádraží lze využít autobusových linek MHD a vystoupit přímo na zastávce Husovo náměstí.

Parkování placené

Přímo na Husově náměstí je poněkud omezená možnost parkování, hodně míst mají rezervovány firmy a obchody sídlící na Husově náměstí. Je tam zúžený prostor a nebezpečí drobných kolizí s ostatními auty.

Pokud budete chtít zaparkovat, projedete přímým směrem světelnou křižovatku na Husově náměstí, dáte se doprava Šafaříkovou ulicí. Na konci Šafaříkovy ulice odbočíte doprava, kde je možnost parkování v blízkosti Kostela Panny Marie.

 Všechna tato parkoviště jsou placená. Za parkování se platí v pracovní dny v rozmezí 7:00 - 18:00 hodin. Minimální platba mincemi je 10 Kč na 1/2 hod. Automaty mince nevrací. Zaplatit je možné i pomocí SMS, je to však dražší.

Parkování zdarma

Parkování zdarma je možné v okolí nádraží, na Hanáckém náměstí nebo za poliklinikou po projetí ulicí Soudní.

© Ing. Petr Kunčar 2014-2016 | kuncar@bluetone.cz | all rights reserved